Zasady zamawiania

Wykonanie projektu mebli kuchennych

Aby móc wykonać projekt zabudowy kuchennej musimy posiadać wymiary pomieszczenia z zaznaczeniem punktów elektrycznych, wodnych, gazowych i wentylacyjnych o ile takowe są

Możemy dokonać tego w następujący sposób:

a) poprzez dostarczenie wspomnianych informacji osobiście przez klienta lub drogą elektroniczną (na tym etapie nie jest wymagany dokładny pomiar, dokładne wymiary pobierzemy samodzielnie po złożeniu zamówienia)

b) przyjazd i samodzielny pomiar przez nas

Uwaga: na tym etapie wykonanie projektu mebli kuchennych w naszej firmie jest odpłatne, szacunkowo wynosi w zależności od wielkości i skomplikowania zabudowy w pierwszym przypadku 150,- zł brutto, w drugim 200,- zł brutto, przy zamówieniu u nas mebli koszt ten zwracamy przy końcowym rozliczeniu.

Po otrzymaniu tej należności wykonujemy wstępny projekt zabudowy meblowej, przesyłamy go najczęściej drogą elektroniczną do przeanalizowania zwrotnie oczekując na sugestie, spostrzeżenia i ewentualne zmiany. Wybór materiałów, sprzętu AGD, wzorów i kolorów mebli proponujemy dokonać u nas w siedzibie firmy, gdzie dysponujemy próbkami wszystkich stosowanych przez nas materiałów oraz dodatkowo przy tej okazji zaprezentujemy wizualnie pomieszczenie z przyszłymi wypracowanymi wspólnie meblami.

Projekt mabli zawiera zwymiarowane punkty elektryczne, wodne, gazowe i wentylacyjne dostosowane do danej zabudowy potrzebne do przygotowania pomieszczenia przed montażem mebli.

Zasady zamawiania oraz płatność

Wspólnie z Państwem ustalamy czas i harmonogram realizacji zamówienia, opierając się na naszym doświadczeniu czas od momentu zamówienia mebli kuchennych do samej realizacji kształtuje się w granicach 4-6 tygodni w zależności od wybranych materiałów (w szczególności rodzaju frontów).

W momencie złożenia zamówienia oczekujemy na płatności 50% wartości brutto zamówienia, pozostałość płatna po zakończeniu prac.

Montaż mebli

Sam czas montażu wynosi w zależności od wielkości oraz stopnia skomplikowania mebli od 2do 4 dni roboczych.

W przypadku wycen innego rodzaju mebli, wyżej wymienione opłaty nie obowiązują.