Zasady zamawiania

Wykonanie projektu mebli kuchennych

Aby móc wykonać projekt zabudowy kuchennej musimy posiadać wymiary pomieszczenia z zaznaczeniem punktów elektrycznych, wodnych, gazowych i wentylacyjnych o ile takowe są

Możemy dokonać tego w następujący sposób:

a) poprzez dostarczenie wspomnianych informacji osobiście przez klienta lub drogą elektroniczną (na tym etapie nie jest wymagany dokładny pomiar, dokładne wymiary pobierzemy samodzielnie już po złożeniu zamówienia)

b) przyjazd i samodzielny pomiar przez nas

Uwaga: na tym etapie wykonanie projektu mebli kuchennych w naszej firmie jest odpłatne, szacunkowo wynosi w zależności od wielkości i skomplikowania zabudowy ok  300,- zł brutto

Po otrzymaniu tej należności wykonujemy wstępny projekt zabudowy meblowej, przesyłamy go najczęściej drogą elektroniczną do przeanalizowania zwrotnie oczekując na sugestie, spostrzeżenia i ewentualne zmiany. Wybór materiałów, sprzętu AGD, wzorów i kolorów mebli proponujemy dokonać u nas w siedzibie firmy, gdzie dysponujemy próbkami wszystkich stosowanych przez nas materiałów oraz dodatkowo przy tej okazji zaprezentujemy wizualnie końcowy projekt.

Projekt mabli zawiera zwymiarowane punkty elektryczne, wodne, gazowe i wentylacyjne dostosowane do danej zabudowy potrzebne do przygotowania pomieszczenia przed montażem mebli.

Zasady zamawiania oraz płatność

Wspólnie z Państwem ustalamy czas i harmonogram realizacji zamówienia, opierając się na naszym doświadczeniu czas od momentu zamówienia mebli kuchennych do realizacji wynosi w granicach 4-6 tygodni w zależności od wybranych materiałów (w szczególności rodzaju frontów).

Zamówienie uruchamiamy po dokonaniu płatności 50% wartości brutto zamówienia, płatność za dostarczony sprzęt AGD przedkładamy w dniu dostawy sprzętu, pozostałość jest płatna po zakończeniu prac.

Montaż mebli

Sam czas montażu wynosi w zależności od wielkości oraz stopnia skomplikowania mebli od 3 do 5 dni roboczych w przypadku mebli kuchennych.

W przypadku wycen innego rodzaju mebli, wyżej wymienione opłaty projektowe są ustalane indywidualnie.

W przypadku szaf wnękowych projekt i wycena są bezpłatne.